ניהול בריפים

אסטרטגיה

ניהול בריפים

שיטה סדורה ופונקציונאלית לטיפול בבריפים. הwit מתאים לכלל
סוגי הארגונים והעסקים. כל ארגון מגדיר את הקריטריונים לבריף
האסטרטגי, לבריף התפעולי

לשלוט בארגון היום ולהרוויח יותר

סוף תהליך במחשבה ותכנון תחילה. נוהל הפעלת מסוק חילוץ, איתור נעדרים ופינוי פצועים כל אלה מתחילים בתכנון מוקפד החל מתנאי מזג האוויר, תנאי השטח, מכשולים, כבישים, קצב הליכה, רכבי פינוי וכלה בניהול סיכונים. כאשר בתהליכים הרי גורל עסקינן, אין שאלה כי הצלחת המשימה מותנית בהכרח בירידה לפרטים, בידיעת האויב ובתכנון חסר פשרות. מרבית הארגונים מתניעים עשרות עד מאות תהליכים ביום, רובם ככולם משפיעים על הארגון לעיתים אף בטווח הקצר ובאופן מידי. חלוקת משימות, פרויקטים, תהליכים חוצי ארגון ואף הנחיות עבור משמרת ערב במסעדה או לחלופין לצוות הבידוק בשדה – כל אלה תהליכים ומהלכים המעצבים את פני הארגון ומכריעים את גורלו.

 

אנו טועים לחשוב כי תכנית עבודה או הגדרת יעדים מספקים את השלב התכנוני בארגון. אלה הם שלבים יסודיים בשלב התכנוני, אך אין הם מספיקים דיים. תהליכים קצרים המסתכמים בהכנה למשמרת או לפעולה נקודתית חומקים תחת ידינו מבלי לתכנן מאחר שהם רגעיים, קצרים לכאורה ולכן מדלגים על שלב התכנון היסודי. כאן לא פעם נעוצה הסיבה לבינוניות או לכשלים. כל פעולה עסקית מחייבת תכנון אסטרטגי וביצועי. ניתוח מעמיק, תחרות מכירות, שוק, לקוחות, חלופות וכיוצ"ב. כל פעולה מחייבת בריף, תקציר המכיל בתוכו את כל המידע הדרוש לגיבוש וביצוע הפעולה בהתאם לנסיבות, לדרישות ולצרכים. כיום, הבריף אמנם מזוהה עם משרדי הפרסום והשיווק ונדרש בכל ארגון קטן כגדול, אך גם שם מעידים מומחים מעולם לא נחשפה שיטת עבודה מסודרת לפתרון בריפים.

Wit ניהול בריפים

שיטה סדורה ופונקציונאלית לטיפול בבריפים. הwit מתאים לכלל סוגי הארגונים והעסקים. כל ארגון מגדיר את הקריטריונים לבריף האסטרטגי, לבריף התפעולי. הwit מאפשר לארגון להנחיל באמצעות הבריף את הערכים והפרמטרים הקריטיים עבורו בכל תהליך. ניתן ליצור בריפים הנוגעים למספר תהליכים/פרויקטים ולקשר אותם לניהול הפרויקט בפעול או המשימות בפלטפורמה בהתאם להרשאות שהוגדרו על ידי הארגון. באמצעות ה-wit יבחר הארגון את האסטרטגיה הטובה ביותר לאותו עניין. נוסף לכך, ניתן לקבוע התראות ותזמונים הנוגעים לבריף המדובר. באמצעות הwit יוכל הארגון להסיק את לגבי לקוחותיו, לגבי יעילותו, לגבי הדרישות, שכן הwit ממפה בכל רגע נתון את הבריפים המתועדים ומסיק תמונת מצב רוחבית לגבי הארגון. מיותר לציין כי את הבריפים ניתן לשתף עם כלל הגורמים, כך שבתחילת משמרת יישלח בריף דיגיטלי הכולל דגשים למשמרת הרלוונטית או שבסיכום פגישה ניתן לשתף את הבריף ללקוח כדי לקבל את התייחסותו וכיוצ"ב. נוסף לכך, קברניטי הארגון חשופים לבריפים אשר עשויים לסייע להם בקבלת החלטות ארגוניות הנוגעות ללקוחות, למוצרים ולעובדים. כל תהליך קל כמורכב מחייב חשיבה, ירידה לפרטים ובריף איכותי רגע לפני שיוצאים לדרך.